Производи

Фабричка директна продаја 2мл Цбд/ТХЦ Вапе за једнократну употребу
Потрага за савршенством Кроз бројне тестове, наши инжењери су коначно постигли савршену равнотежу између високих перформанси и компактног дизајна. Након сваког пуњења, 2мл Цбд/ТХЦ је у стању да генерише конзистентне удисаје без видљивог пада паре од почетка до краја. Док висока брзина пражњења обезбеђује великодушна количина паре, ручна величина обезбеђује најбољу могућу дискретност.
Funkcija
Фабричка директна продаја 2мл Цбд/ТХЦ Вапе за једнократну употребу




Величина: 10,7*22,3*101 мм
Волумен: 2.0МЛ капацитет
Отвор за унос уља: 4 рупе, величина рупе 1,6 мм (прилагођена величина рупе)
Капацитет батерије: 350 мАх
Отпор кертриџа: 1.4±0.1 охм
Одлика:
1.Керамички грејни елемент
2.Подесите напон
Зелена - 3.3В
Плава - 3.7В
Црвена - 4.2В
3. Контрола дугмета: укључивање/искључивање, предгревање и подешавање напона
4. Видљив прозор, удах активиран
5. Доње УСБЦ пуњење
Ако сте тражили ЦБД уређај или једнократну вапе оловку за продају, контактирајте ме путем доле наведених информација и можда ћете добити много ниже велепродајне цене, без обзира на ваше питање и захтев, ми смо увек ту спремни да помогнемо.
Е-пошта: салес06@греентиме.цом.цн
Вецхат/вхатсапп:+86-13631638029
| Параметар | |
| Величина (Д к Ш к В) | 10,7*22,3*101 мм |
| Нето тежина | 21g |
| Волуме | 2.0мл |
| Отвор за унос уља | 4 рупе, величина рупе 1,6 мм (прилагођена величина рупе) |
| Капацитет | 350мАх |
| Отпор на кертриџ | 1,4±0.1 ома |
| Материјал | 1.алуминијумски производ 2.прилагођене боје |
| одлика | 1.Керамички грејни елемент 2.Подесите напон Зелена - 3.3В Плава - 3.7В Црвена - 4.2В 3. Контрола дугмета: укључивање/искључивање, предгревање и подешавање напона 4. Видљив прозор, удах активиран 5. Доње УСБЦ пуњење |
| Пакет | 40 комада тела кертриџа у свакој посуди Упаковано у кутију |
Popularne oznake: фабрика директна продаја 2мл цбд/тхц вапе за једнократну употребу, фабрика фабрика директна продаја 2мл цбд/тхц добављачи вапе за једнократну употребу, фабрика
Можда ти се такође свиђа
Pošalji upit
