Производи
Вапе уређаји
1. Материјал од нерђајућег челика, без олова
2.Куартз Цоил, одело за ЦБД/ТХЦ/Д8 уље
3.ПЦТГ материјал резервоар антикорозивни
4.Видљив прозор, прилагодљив облик
5.Аппеаранце Цустомизед
Пуњива батерија од 6.210 мАх
Funkcija


| Материјал | Месингана бакарна цев са ПЦТГ резервоаром |
| Величина | 8мм * 10мм * 104мм |
| Нето тежина | 15.1g |
| Боја | Црна, бела, златна итд. |
| Волуме | 0.5 мл |
| Отвор за унос уља | 1,6 мм 4 рупе, прилагођена величина рупе |
| Отпор | 1,3 ома |
| Излаз батерије | 3.5V |
| Капацитет батерије | 210 Мах |
| Пуњење | Доње микро пуњење |
Нудимо дизајн амбалаже који желите.
ако испуњава вашу потражњу, јавите ми, можемо вам послати више детаља о овим производима.
Popularne oznake: вапе уређаји
Можда ти се такође свиђа
Pošalji upit



