Производи
Пољска Најпопуларнија ХХЦ машина за пуњење уља за колица / Оловка за једнократну употребу за мала предузећа
ГТ {{0}} Ручно / Аутоматско пуњење уља: 110В / 220Винционошћу Ефикасност: 800 ~ 1600пцс / х За једнократне пуњење 2000ком Брзина брзине преноћивања: 9 нивоа Брзина брзине: 1200 МЛПлинг Ран: 0,05 мл - 9. 99МЛаццуринг: + / {{-0. ЦБД уље, е Течност, ТХЦ ОилАпплицатион: кертриџ, вапе уређај, преволети, махуне, шприц итд.
Funkcija
Пољска Најпопуларнија ХХЦ машина за пуњење уља за колица / Оловка за једнократну употребу за мала предузећа
Наш ГТ1 0 Машина за пуњење се добро продаје у САД-у и Европи, врло је једноставан за употребу, прање и чишћење, распон пуњења је од 0. 05-9. 99мл, можете да напуните 800-1600 ком. Може вам помоћи да уштедите много трошкова пуњења нафте.Ако желите да знате више детаља о ГТ10 машини за пуњење, обратите се ВхатсАпп-у: +86 15986647278 Можемо направити видео позив да вам покаже све кораке.




Приложена датотека
| Артикал | Параметар машине за пуњење |
| Улазни напон | 100 V |
| Улазне снаге | 1500 W |
| Ефикасност убризгавања | 800 ~ 1600пцс / х 2000комЦС / Х за преволети |
| Брзина убризгавања | Подесиво 9 нивоа |
| Јачина пловила | 1200 мл |
| Домет пуњења | 0. 05мл - 9. 99мл |
| Тачност | + / -0 01 мл |
| Температура ињекције и пловила | 77 - 194 F |
| Рад | Аутоматско пуњење / ручно пуњење |
| Величина | Платформа: 76 * 63 * 56цм Главна машина: 58 * 71 * 58 цм |
| Бруто тежина | 28кг / 28+56 кг |
| Одијело за | Уље, течност, сок итд |
| Примена | Оловка за једнократну употребу, махуне, шприц итд. |
2 Карактеристике
1. Висока ефикасност попуњавања у производњи.
2 Врло једноставан за употребу, прање и чишћење.
3. Са функцијом топлоте за дебелу течност.
4. Опсег пуњења: 0. 05-9. 99мл
5. Брзина пуњења: 800-1600 ком
3. О нама
Донггуан Греен Тиме Тецхнологи Цо, Лтд је професионални производи хардвера произвођач, имамо више од 10 година искуства у производњи различитих електронских производа и машине за пуњење. Сви наши производи су доброг квалитета и по атрактивним ценама. Имамо изванредан тим за истраживање и развој за развој нових производа и решили проблеме са производима. Наш производ је стекао добру репутацију свих наших купаца. Постоји више од 300 искусних радника из производног тима који нас подржава како би се на време постигли све налоге наших клијената. Веровали смо да ће наш тим бити већи и јачи у блиској будућности. Добродошли клијенти из целог света да нас посете.
4. Често постављана питања
К1: у ком сте граду? Како могу доћи до ваше фабрике? Да ли сте трговачка компанија или фабрика?
А1: Ми смо у Донггуану, Гуангдонг. Један сат и по вожња од Шенжен. Ми смо фабрика. Израда углавном машине за пуњење течности, колица, уређаја и релевантни производ
За машину за пуњење нудимо локалну службу за подучавање и поправку у САД-у.
К2: Шта је време испоруке?
А2: Обично 15 дана да довршите машину, 10-12 дани за отпрему
К3: Како инсталирати моје машине када стигне?
А3: Имамо видео записе да вам покажемо како да поставите, како да користите, сакупљате преостало уље, прање и чишћење.
Ако је потребно, можемо да направимо видео позив да вам покаже како да поставите, како да користите, чисте и решите проблеме.
К4: Каква је твоја гаранција?
А4: Имамо годину дана гаранције и дугогодишњу техничку подршку. Наша услуга такође укључује и маил-у.
К5: Који је ваш рок плаћања?
А5: 100% плаћање пре отпреме за машину.
Ми углавном дизајнирамо и израђујемо заразне перифере и уређујемо ОЕМ и ОДМ налог за клијенте, а ми имамо сопствени инжењер који може помоћи клијенту да развије нове уређаје или машину. Ако имате било какве планове за перифе или поставите производне линије, контактирајте нас, подржаћемо вас да га постигнете.
Испод је нека од наших сопствених лампица за једнократну употребу, можемо да направимо ваш дизајн са различитом израдом, а ви можете да промените облик прозора, ако желите, такође можете да направимо и амбалажу и за вас, слободно се обратите Вхатсапп +86 15986647278











Popularne oznake: Пољска Најпопуларнија је машина за пуњење ХХЦ уља за колица / оловку за једнократну употребу за мала предузећа, Кина Пољска Најпопуларнија ХХЦ машина за пуњење уља за колица / заразне оловке за мале пословне послове, фабрику
Можда ти се такође свиђа
VišeПолуаутоматска машина за пуњење уља од канабиса ГТ10...
VišeПотпуно аутоматска машина за пуњење ЦБД/ТХЦ/ХХЦ уља ...
VišeКартриџ за екстракте Сва машина за пуњење стакла Теч...
VišeГТ 10+ 0. 5мл / 1мл / 2мл дебљине ЦБД / ТХЦ / ХХЦ ма...
VišeЦТ ХХЦ / ТХЦ / ЦБД Упграде Цартридге Мацхине за пуње...
VišeРучни преносиви 510 Машина за пуњење касета полу-Аут...
Pošalji upit





