Производи

УСА машина за пуњење уља Ново 2025 ГТ 10+ Ручно / аутоматски ЦБД / ТХЦ за преволети / расположиви папе
1. Цистерна: 1. 0 МЛ 2. Отпор: 1.3 ± {6}}. 1ω 3. Унос уља: 4 рупа 1.6 мм 4. Батерија: 350мАх (УСБЦ пуњење) 5. Димензије: 10 * 19.9 * 89,3 мм 6. Нето тежина: 21.4г 7. Напон: 3.6В
Funkcija
САД вруће продаје висококвалитетни 1мл/2мл пуњиви једнократни Вапе уређај за ЦБД/ХХЦ уље
Ако сте заинтересовани и желите да добијете неки узорак за тестирање, контактирајте ВхатсАпп:+86 13631638029
Иначе, такође дизајнирамо и продајемо цбд машину за пуњење, ГТ10 флекс машина за пуњење је веома популарна и има високу стопу откупа у САД




Приложена датотека
| Артикал | Параметар машине за пуњење |
| Улазни напон | 100 V |
| Инпут Повер | 1500 W |
| Ефикасност убризгавања | 800~1600ком/х 2000ком/х за пред-ролне |
| Брзина убризгавања | 9 нивоа подесива брзина |
| Јачина пловила | 1200 мл |
| Домет пуњења | 0. 05мл - 9. 99мл |
| Прецизност | +/-0.01 мл |
| Температура ињекције и пловила | 77 - 194 F |
| Операција | Аутоматско пуњење / ручно пуњење |
| Величина | Платформа: 76 * 63 * 56цм Главна машина: 58 * 71 * 58 цм |
| Бруто тежина | 28+56 кг |
| Одело за | Уље, течност, сок итд |
| Апликација | Оловка за једнократну употребу, махуне, шприц итд. |
2. Карактеристике
1. Висока ефикасност пуњења у производњи.
2. Веома једноставан за употребу, прање и чишћење.
3. Са функцијом загревања за густу течност.
4. Опсег пуњења: 0.05-9.99 мл
5. Брзина пуњења: 800-1600ком
3. О нама
Донггуан Греен Тиме Тецхнологи Цо, Лтд је професионални производи хардвера произвођач, имамо више од 10 година искуства у производњи различитих електронских производа и машине за пуњење. Сви наши производи су доброг квалитета и по атрактивним ценама. Имамо изванредан тим за истраживање и развој за развој нових производа и решили проблеме са производима. Наш производ је стекао добру репутацију свих наших купаца. Постоји више од 300 искусних радника из производног тима који нас подржава како би се на време постигли све налоге наших клијената. Веровали смо да ће наш тим бити већи и јачи у блиској будућности. Добродошли клијенти из целог света да нас посете.
4. Често постављана питања
К1: у ком сте граду? Како могу доћи до ваше фабрике? Да ли сте трговачка компанија или фабрика?
А1: Налазимо се у Донггуану, Гуангдонг. Сат и по вожње од Шенжена. Ми смо фабрика. Производња углавном машина за пуњење течности, колица, уређаја и релевантних производа
За машину за пуњење нудимо локалну службу за подучавање и поправку у САД-у.
К2: Шта је време испоруке?
О2: Обично 15 дана за комплетирање машине, 10-12 дана за испоруку
П3: Како да инсталирам своје машине када стигне?
А3: Имамо видео записе да вам покажемо како да поставите, како да користите, сакупљате преостало уље, прање и чишћење.
Ако је потребно, можемо да обавимо видео позив да вам покажемо како да подесите, како да користите, очистите и решите проблеме.
К4: Каква је твоја гаранција?
А4: Имамо годину дана гаранције и дугогодишњу техничку подршку. Наша услуга такође укључује и маил-у.
К5: Који је ваш рок плаћања?
А5: 100% плаћање пре испоруке за машину.
Углавном дизајнирамо и производимо вапе за једнократну употребу и организујемо оем и одм поруџбину за клијенте, а имамо и сопственог инжењера који може помоћи клијенту да развије нове уређаје или машине. Ако имате планове за вапе или поставите производне линије, контактирајте нас, ми ћемо вас подржати да то постигнете.
Испод је нека од наших сопствених лампица за једнократну употребу, можемо да направимо ваш дизајн са различитим израдом, а такође можете да промените облик прозора, ако желите, такође можете да направимо и амбалажу и за вас, слободно се обратите Вхатсапп { {0}}
Хот Тагс: нв машина за пуњење уља нова 2025 гт10+ ручна / аутоматска цбд/тхц за пре-ролне/вапе за једнократну употребу, кина нв машина за пуњење уља нова 2025 гт10+ ручна / аутоматска цбд/тхц за пре - ролне/добављачи вапе за једнократну употребу, фабрика, уређаји за једнократну употребу, ез вапе, пуфф бар за једнократну употребу, цбд вапе уређаји, састојци вапе уља, пуњива под вапе батерија
Вруће ознаке: ЦА Мацхине за пуњење уља Ново 2025 ГТ 10+ Ручно / аутоматско ЦБД / ТХЦ за преволети / за једнократну употребу, Кина ЦА Мацхине за пуњење уља Ново 2025 ГТ 10+ Ручно / Аутоматски ЦБД / ТХЦ за пре -Роллс / за једнократну употребу, фабрика, органски и сок, канабис оловка, исхране канабиса, оловка за отпорновање на једнократну употребу, ЦБД батерија у 400м, Спецтрум Органиц
ХОТ Ознаке: машина за пуњење уља нова 2025 гт 10+ Ручно / аутоматски ЦБД / ТХЦ за преноћите / расположиве вапе, Кина АЗ Мацхине за пуњење уља Ново 2025 ГТ 10+ Ручно / Аутоматски ЦБД / ТХЦ за пре -Ролице / за једнократну вапе, фабрике, ароматични димни оловке, ЦБД у кертриџој, е Пуффс, Пуффс преко пушења, 3 напона Батерија за ТХЦ Царт, ПИРЕС
Popularne oznake: УСА Мацхине за пуњење уља Ново 2025 ГТ 10+ Ручно / аутоматски ЦБД / ТХЦ за преволети / за једнократну употребу, Кина УСА машина за пуњење уља Ново 2025 ГТ 10+ Ручно / Аутоматски ЦБД / ТХЦ за пред-роллс / Добављачи за једнократну употребу, фабрика
Можда ти се такође свиђа
VišeАутоматска машина за пуњење течности
VišeКалифорнија бр.1 Хот Селлинг ГТ10 Вапе Пен / Цартрид...
Više2Г машина за пуњење уља високе прецизности ГТ10 за 1...
VišeПолуаутоматска машина за пуњење Цбд кертриџа за Вапе...
Više202 Фабричка директна продаја – Три различите врсте ...
VišeВисоко прецизна машина за пуњење са једном главом ХХ...
Pošalji upit
