Производи
Вапе за једнократну употребу Цбд батерије за пуњење од 4 грама
ВЦАРД 40:
1. Керамички грејни елемент
2. Два укуса у једном уређају, без мешања укуса
3. Удахните активиран, изолован пролаз ваздуха
4. Два удахните врхом уста, удахните два укуса из различитих врхова уста.
5. Брзо и лако пуњење, видљиви прозор
6. Доње УСБЦ пуњење
Funkcija
Вапе за једнократну употребу Цбд батерије за пуњење од 4 грама
Удахните активиран, изолован пролаз ваздуха
Два укуса у једном уређају и два врха за удисање, удишите два укуса из различитих врхова уста, без мешања укуса.
Ако сте тражили ЦБД уређај или једнократну вапе оловку за продају, контактирајте ме путем доле наведених информација и можда ћете добити много ниже велепродајне цене, без обзира на ваше питање и захтев, ми смо увек ту спремни да помогнемо.
Е-пошта: салес22@греентиме.цом.цн
Вецхат/вхатсапп:15818383206



| Величина (Д к Ш к В) | 48*9*63мм |
| Нето тежина | 24.2g |
| Волуме | 4 грама (2*2мл) |
| Отвор за унос уља | 4 рупе, величина рупе 1,6 мм (прилагођена величина рупе) |
| Капацитет | 280мАх |
| Отпор на кертриџ | Керамичка завојница 1,4 ома |
| Материјал | ПЦТГ са нерђајућим челиком |
| Пуњење | УСБЦ пуњење |
| одлика | 1. Керамички грејни елемент 2. Два укуса у једном уређају, без мешања укуса 3. Удахните активиран, изолован пролаз ваздуха 4. Два удахните врхом уста, удахните два укуса из различитих врхова уста. 5. Брзо и лако пуњење, видљиви прозор 6. Боја прилагођавања, налепница 7. Доње УСБЦ пуњење |
| Пакет | 40 комада вапе тела у свакој посуди Упаковано у кутију |
Popularne oznake: 4 грама батерија за допуњавање цбд вапе за једнократну употребу, Кина 4 грама пуњења батерије цбд за једнократну употребу вапе добављачи, фабрика
Можда ти се такође свиђа
Pošalji upit



