Производи

ЦА 2025 НОВО ГТ 10+ МАНУАЛ / Аутоматски ЦБД / ТХЦ машина за пуњење уља за преволети / расположиви папе
1. Резервоар: 1.0мл 2. Отпор: 1.3±0.1Ω 3. Унос уља: 4 рупе 1.6мм 4. Батерија: 350мАх (УСБЦ пуњење) 5. Димензије: 10*19.9 *89,3 мм 6. Нето тежина: 21,4 г 7. Напон: 3.6В
Funkcija
Карактеристике
Немачка Хот Продажа Висококвалитетни 1МЛ / 2МЛ Пуњиви уређај за расположење за једнократну употребу за ЦБД / ХХЦ уље
Ако сте заинтересовани и желите да добијете неки узорак за тестирање, контактирајтеВхатсАпп: +86 13631638029
Узгред, такође дизајнирамо и продајемо ЦБД машина за пуњење, ГТ10 Машина за пуњење је веома популарна и има брзину високог репродукције у САД-у




Приложена датотека
| Артикал | Параметар машине за пуњење |
| Улазни напон | 100 V |
| Инпут Повер | 1500 W |
| Ефикасност убризгавања | 800 ~ 1600пцс / х 2000комЦС / Х за преволети |
| Брзина убризгавања | 9 нивоа подесива брзина |
| Јачина пловила | 1200 мл |
| Опсег пуњења | 0.05мл - 9.99мл |
| Тачност | + / -0 01 мл |
| Температура ињектора и посуде | 77 - 194 F |
| Операција | Аутоматско пуњење / ручно пуњење |
| Величина | Платформа: 76 * 63 * 56 цм Главна машина: 58 * 71 * 58 цм |
| Бруто тежина | 28+56 кг |
| Одијело за | Уље, течност, сок, итд |
| Апликација | Оловка за једнократну употребу, махуне, шприц итд. |
2. Карактеристике
1. Висока ефикасност попуњавања у производњи.
2 Врло једноставан за употребу, прање и чишћење.
3. Са функцијом топлоте за дебелу течност.
4. Опсег пуњења: 0. 05-9. 99мл
5. Брзина пуњења: 800-1600ком
3. О нама
Донггуан Греен Тиме Тецхнологи Цо., Лтд је професионални произвођач хардверских производа, имамо више од 10 година искуства у производњи различитих електронских производа и машина за пуњење. Сви наши производи су доброг квалитета и по атрактивним ценама. Имамо изванредан тим за истраживање и развој за развој нових производа и решавање проблема са производима. Наш производ је стекао добру репутацију од свих наших купаца. Постоји више од 300 искусних радника из производног тима који нас подржавају да на време извршимо све поруџбине наших клијената. Веровали смо да ће наш тим у блиској будућности бити већи и јачи. Добродошли клијенти из целог света да нас посете.
4. ФАК
П1: у ком сте граду? како да дођем до ваше фабрике? Да ли сте трговачко предузеће или фабрика?
А1: Налазимо се у Донггуану, Гуангдонг. Сат и по вожње од Шенжена. Ми смо фабрика. Производња углавном машина за пуњење течности, колица, уређаја и релевантних производа
За машину за пуњење нудимо локалне услуге за подучавање и поправке у САД.
П2: Које је ваше време испоруке?
А2: Обично 15 дана да довршите машину, 10-12 дани за отпрему
К3: Како инсталирати моје машине када стигне?
А3: Имамо видео записе који ће вам показати како да подесите, како да користите, сакупите преостало уље, оперете и очистите.
Ако је потребно, можемо да обавимо видео позив да вам покажемо како да подесите, како да користите, очистите и решите проблеме.
К4: Каква је твоја гаранција?
А4: Имамо годину дана гаранције и дугогодишњу техничку подршку. Наша услуга такође укључује и маил-у.
К5: Који је ваш рок плаћања?
А5: 100% плаћање пре отпреме за машину.
Углавном дизајнирамо и производимо вапе за једнократну употребу и организујемо оем и одм поруџбину за клијенте, а имамо и сопственог инжењера који може помоћи клијенту да развије нове уређаје или машине. Ако имате планове за вапе или поставите производне линије, контактирајте нас, ми ћемо вас подржати да то постигнете.
Испод је нека од наших сопствених лампица за једнократну употребу, можемо да направимо ваш дизајн са различитим израдом, а такође можете да промените облик прозора, ако желите, такође можете да направимо и амбалажу и за вас, слободно се обратите Вхатсапп { {0}}
Popularne oznake: ца 2025 нев гт10+ мануелна / аутоматска цбд/тхц машина за пуњење уља за пре-ролне/вапе за једнократну употребу, Кина ца 2025 нев гт10+ мануална / аутоматска цбд/тхц машина за пуњење уља за пре-ролнице/ добављачи вапе за једнократну употребу, фабрика
Можда ти се такође свиђа
VišeПуњива за једнократну употребу 12000 пуффс
Više1.0/1.5/2.0мл Танка модна вапе оловка за једнократну...
VišeМашина за пуњење картриџа за уље Вапе Машина за пуње...
VišeДвокоморна 1мл +1мл 1000мг Пуна грам празна Вапе оло...
VišeВапе уређај за једнократну употребу са 2 чаше за уље...
VišeПољска Цустом Урзадзениа ЦБД Вапе уређаји фабрика и ...
Pošalji upit
