Производи

2024. Најпродаванији 2мл ХХЦ Жива смола за једнократну употребу Вапе оловке за фабрику
1. Резервоар: 2.0мл 2. Отпор: 1,4±0.1Ω 3. Улаз за уље: 4 рупе по 1,6 мм свака 4. Батерија: 350мАх (УСБЦ пуњење) 5. Димензије: 22,3* 10,7*101 мм 6. Нето тежина: 22 г 7. Напон: 3,3 В-3.7В-4.2В
Funkcija
2024. Најпродаванији 2мл ХХЦ Жива смола за једнократну употребу Вапе оловке за фабрику
За више детаља и узорке за тестирање, слободно контактирајтеВхатсАпп:+86 15986647278








Хот Тагс: Кина прилагођена празна 2мл ххц живе смоле за једнократну употребу вапе произвођачи, добављачи - фабрика директна велепродаја, Кина кина прилагођена празна 2мл ххц живе смоле за једнократну употребу вапе произвођачи, добављачи - фабрички директни велепродајни добављачи, фабрика, вапур пуњиви, цоол бреепонзе, цоол бреезе састојци за енергетска пића, безникотинска оловка за вапе, ароме за храну без уља, уља од паре
| ГЗ{0}}А параметар | |
| Величина (Д к Ш к В) | 10,7*22,3*101 мм |
| Нето тежина | 21g |
| Волуме | 2.0мл |
| Отвор за унос уља | 4 рупе, величина рупе 1,6 мм (прилагођена величина рупе) |
| Капацитет | 350мАх |
| Отпор на кертриџ | 1,4±0.1 ома |
| Материјал | 1.алуминијумски производ 2.прилагођене боје |
| одлика | 1.Керамички грејни елемент 2.Подесите напон Зелена - 3.3В Плава - 3.7В Црвена - 4.2В 3. Контрола дугмета: укључивање/искључивање, предгревање и подешавање напона 4. Видљив прозор, удах активиран 5. Доње УСБЦ пуњење |
| Пакет | 40 комада кућишта кертриџа у свакој посуди Упаковано у кутију |
Хот Тагс: Кина прилагођена празна 2мл ххц живе смоле за једнократну употребу вапе произвођачи, добављачи - фабрика директна велепродаја2024, Кина кина прилагођена празна 2мл ххц живе смоле за једнократну употребу вапе произвођачи, добављачи - фабрика директни велепродаја2024 добављачи, фабрика, Цбд ан Вапеети ре сок без никотина, Премиум Тхц Цартридге Цхоицес, вапе оловке за восак, комплети оловака онтарио
Popularne oznake: 2024 најпродаванији 2мл ххц живе смоле за једнократну употребу вапе оловке снабдевање фабриком, Кина 2024 најпродаванији 2мл ххц живе смоле за једнократну употребу вапе оловке снабдевачи фабрика, фабрика
Можда ти се такође свиђа
Više1МЛ празан Вапе за једнократну употребу са Цбд/тхц/х...
VišeПразна 3 грама 3у1 Вапе уређај за једнократну употре...
VišeПодесите напон 3 у 1 ЦБД Вапе за једнократну употребу
VišeДелта-8 ТХЦ Вапе је један од најбољих укуса канабиса
VišeВелепродајне 2Г празне ЦБД Делта 9 дестилатне Вапе о...
VišeКина прилагођена празна 2мл ХХЦ живе смоле за једнок...
Pošalji upit
