Производи
НОВИ ТРЕНДОВИ ВАПЕ ДВ20А ДВ20А ДВ2 КОМОРНА ОД 2 ГРАМА
ДВ20А: 3 У 1 ЦБД вапе за једнократну употребу, прекидач укуса: Притисните врх за уста да промените укусе, пребаците се на лево, леви резервоар светло плави, пребаците на средњи, средњи резервоар светло плаво/зелено, пребаците на десно, десни резервоар светло зелено.
Funkcija
Функција претходног загревања 3 у 1 ЦБД Емпти Вапе
3 У 1 ЦБД Вапе за једнократну употребу, можете напунити два различита уља у једном уређају, такође сте помешали два укуса у средини и променили врх уста да бисте променили укусе.
Ако сте тражили ЦБД вапе за једнократну употребу за продају, контактирајте ме путем доле наведених информација и можда ћете добити много ниже велепродајне цене, без обзира на ваше питање и захтев, ми смо увек ту спремни да помогнемо.
Слободно контактирајтеВхатсАпп:+86 15986647278





| Величина (Д к Ш к В) | 31*16 к 100 мм |
| Нето тежина | 40.4g |
| Волуме | 2 грама (2*1мл) |
| Отвор за унос уља | 4 рупе, величина рупе 1,6 мм (прилагођена величина рупе) |
| Капацитет | 350мАх |
| Отпор на кертриџ | Кварцни калем + жица СС316 |
| Материјал | ПЦГТ са нерђајућим челиком |
| Пуњење | УСБЦ пуњење |
| одлика | 1. МУЛТИ-укус у једном уређају. 2. Брзо и лако пуњење, видљиви прозор. 3. Чаша за уље светли приликом промене укуса 4. Подешавање дугмета за укључивање/искључивање, како би се спречило пушење деце и спречило аутоматско активирање у џепу, сигурније. 5. Кликните на дугме 5 пута за укључивање/искључивање уређаја. 6. Кликните на дугме 2 пута за претходно загревање. 7. Кликните 3 пута да бисте подесили напон Зелено светло - 3.3В излаз Плаво светло - 3.7В излаз Црвено светло - 4.2В излаз 7. Притисните врх за уста да промените укус, изаберете било који укус или уживате у два укуса истовремено. 8. Доње УСБЦ пуњење 9. Без олова, материјал за храну 10. Боја дугмета показује снагу батерије када пушите Зелена (100%-75%) Плава (75%6-25%) Црвена (25%-0%) |
| Пакет | 40 комада вапе тела у свакој посуди Упаковано у кутију |
Popularne oznake: нови трендинг 2 грама двокоморни једнократни вапе дв20а, Кина нови трендови 2 грама двокоморни једнократни вапе дв20а добављачи, фабрика
Можда ти се такође свиђа
Pošalji upit




